ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

“Rekord dla Niepodległej!”

...

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.

ZSP w Ryglicach również weźmie udział w tej akcji. Hymn zostanie odśpiewany w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11 na ryglickim Rynku i tym włączy się w obchody świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.