a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Nachhilfe. Tom 2. Odcinek 1: TRYB ROZKAZUJĄCY Ucz się! Uczcie się! Uczmy się!

...

"Zostańcie w domach!". To jeden z częściej wykorzystywanych przykładów trybu rozkazującego w ostatnim czasie. Właśnie ten temat realizujemy dziś w ramach "Gramatycznego czwartku". Zachęcamy do udostępniania nagrania uczniom.
Link do filmu: https://youtu.be/W6IlcxSnEM8