a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Zakończenia roku szkolnego

...

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację sanitarną uroczystość zakończenia roku szkolnego (25.06 - piątek) będzie przebiegać następująco:
Grupa I godz. 8.00 - zakończenie roku szkolnego dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia (boisko szkolne, następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)
godz. 9.30 - Msza Święta w kościele parafialnym w Ryglicach
Grupa II ok. godz. 10.40 zakończenie roku szkolnego dla uczniów Technikum(boisko szkolne, następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)

Janusz Szczęch