a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

...


Wszystkich, którym nie jest obojętny los ludzi potrzebujących informujemy, że od jutra tj. 28.02.2022 w naszej szkole prowadzimy zbiórkę na rzecz uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji życiowej. Zbieramy:
- żywność z długim terminem przydatności, żywność w puszkach,
odżywki dla dzieci, odżywki w słoiczkach, kaszki, słodycze
- środki higieniczne: gąbki, żele, szampony, chusteczki nawilżane,
pieluszki, podpaski, szczoteczki do zębów, pasty
- witamina C, wapno, leki przeciwbólowe, środki opatrunkowe
- koce
????LICZYMY NA WASZE OTWARTE SERCA ???? ????????