a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

CZAS PRZESZŁY PERFEKT I Präteritum. Co było, to było.

...

"Nachhilfe" to dodatkowe objaśnienie zagadnień sprawiających polskim uczniom najwięcej trudności. Dzięki korepetycjom online z niemieckiej gramatyki uczniowie mają okazję poznać liczne przykłady i strategie uczenia się.
Link do filmu :https://youtu.be/pZ6wRMYulh4