a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

WITAMY W RYGLICACH

...

Od 18 do 22 listopada w naszej szkole będziemy gościć partnerów projektu „Just be humans- say no to any forms of discrimination and violence” z programu Erasmus+. Nasi goście przyjeżdżają w Włoch, Portugalii, Węgier i Turcji. Przygotowaliśmy ciekawy program i jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo bardzo inspirujący i ciekawy tydzień.