a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

JAK SIĘ ODNALEŹĆ W NOWEJ KLASIE?

...

Młodzież klas starszych w ramach projektu „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE" realizowanego w naszej szkole z programu ERASMUS+ przygotowała krótki poradnik dla uczniów klas pierwszych. Pamiętajcie nie jesteście sami.... ZAWSZE MOŻECIE NA NAS LICZYĆ