a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Podsumowanie konkursu fotograficznego "My school is closed" - KOCHAM… SZANUJĘ… DOCENIAM… BARDZIEJ NIŻ KIEDYŚ!!! Organizowanego w ramach projektu „JUST BE HUMANS! SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE" z programu ERASMUS+

...

aW czasach pandemii i przymusowej, powszechnej izolacji, szczególnie doceniamy możliwość współpracy twarzą w twarz, zwykłej rozmowy nieprzerywanej dźwiękiem powiadomienia z messangera czy wyjścia z przyjaciółmi na pizzę lub do kawiarni. Obecne restrykcje powodują tęsknotę za drugim człowiekiem, za przejściem po ulicy bez maski a w końcu za pozbyciem się lęku i niepewności jutra.

W ramach projektu „JUST BE HUMANS! SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE" z programu ERASMUS+ zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny pt. "My school is closed" - KOCHAM…SZANUJĘ…DOCENIAM…BARDZIEJ NIŻ KIEDYŚ!!! Uczniowie mieli pokazać swoje refleksje dotyczące braku możliwości chodzenia do szkoły na skutek zagrożenia epidemicznego.

Wydarzenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, wrażliwością i umiejętnościami uwieczniania chwil oraz wyrażania swoich emocji. Absolutnie rekordowa liczba osób (38 000 odbiorców na fb), do której dotarła informacja ze zdjęciami  konkursowymi potwierdza, iż takie akcje są teraz szczególnie potrzebne.

a

Dziękujemy wszystkim i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Link do zdjęć konkursowych: https://www.facebook.com/media/set?vanity=901523556631934&set=a.3384980601619538