Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Kampania ekologiczna „Bądź eko-segreguj odpady”

...

9 stycznia w ZSP w Ryglicach rozpoczęła się kampania ekologiczna "Bądź eko-segreguj odpady". Jest to kampania edukacyjno- informacyjna mająca na celu podniesienie świadomości ekologicznej. Uczniowie przygotowali audycję przez radiowęzeł, prezentację multimedialną, która jest wyświetlana na monitorze na korytarzu szkoły oraz ulotki informacyjne. W naszej szkole zostały zakupione kosze do segregacji odpadów, a segregacja będzie trwałym efektem realizowanego projektu ekologicznego „Let´s get green - raising the awareness of ecological problems” w ramach programu Erasmus +.