W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

NIE LICZYMY DNI.... SPRAWIAMY ABY KAŻDY DZIEŃ SIĘ LICZYŁ

...

22 września 8 osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami wyjeżdża na tygodniową wymianę młodzieży do Istambułu w Turcji w ramach projektu „Let´s get green - raising the awareness of ecological problems”. Tematem przewodnim tego spotkania będzie zanieczyszczenie powietrza i jego ochrona.
To wspaniały czas na poznawanie kultury, obcowanie z językiem angielskim, wymianę dobrych praktyk i na własny rozwój.
Nasza podróż to coś więcej niż oglądanie zabytków ... jest to zmiana, która trwa w nas.
Ahoj przygodo!