a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Zielona szkoła... kolejna akcja ekologiczna

...

"Zielona szkoła" ... po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy akcje ukwiecania w ramach realizowanego projektu „Let´s get green - raising the awareness of ecological problems” z programu Erasmus +. Posadziliśmy wiele pięknych roślin ponieważ wiemy jak one są dla nas ważne - wprowadzają nastrój ciepła dzięki temu trochę czujemy się jak w domu. Takie akcje jak ta to czas na ekologiczną refleksję i promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.