a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Wszystko co dobre szybko się kończy

...

 

a


Dobiegła końca realizacja naszego projektu „Let’s get green- raising the awareness of ecological problems”, który realizowaliśmy w ramach programu Erasmus +. Niestety koronawirus zaburzył plan naszych działań, ale mimo to wiele udało się zrobić. Zapraszamy Was do obejrzenia naszego podsumowania