PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

...

 

W dniu 27 kwietnia 2017 r. z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK uczniów szkół ponadgimnazjalnych, odbyły się w Pałacu Młodzieży. Mistrzostwa składały się z dwóch etapów. . W pierwszym zawodnicy wypełniali testy wiedzowe, następnie odbyły się testy praktyczne na czterech stacjach na których drużyny miały za zadanie rozpoznać zaistniałą sytuację, która się wydarzyła i udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Zawodnicy musieli zmierzyć się między innymi z oparzeniami, otwartym złamaniem, zrobić masaż i sztuczne oddychanie.Drużyna reprezentująca naszą Szkołę, w składzie: Jan Abramowicz, Kamil Dybel, Agnieszka Zgłobiś, Sebastian Zblewski, Edyta Paszkowska zajęła II miejsce. GRATULUJEMY !

Katarzyna Galas-Wolska