PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Unia Europejska - Wspólnota Państw i Obywateli” "

...

 

W dniu 24 maja 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Czesława Majorka w Ryglicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Unia Europejska - Wspólnota Państw i Obywateli” organizowany przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie we współpracy z nasza szkołą.

Honorowy patronat nad konkursem objął europoseł Edward Czesak, który ufundował nagrodę główną – wyjazd do Brukseli.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Michał Smutek – LO Tuchów

II miejsce Jan Abramowicz- ZSP Ryglice

III miejsce Natalia Pawłowska – ZSP Zakliczyn

IV miejsce Justyna Strojna – ZSOiZ w Gromnik

V miejsce Jakub Wójcik - ZSOiZ w Gromnik

Nagrody wręczył Piotr Gładysz – asystent Europosła wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Czesława Majorka w Ryglicach mgr inż. Janusz Szczęch, który podsumował konkursowe zmagania, pogratulował młodzieży i podziękował fundatorowi dodając, że takie nagrody mobilizują do pracy, dają energię do działania i pozwalają na rozwój.