ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Małopolski finał olimpiady ZUS o ubezpieczeniach

...

Podczas etapu wojewódzkiego olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie naszą szkołę reprezentowali: Paulina Anna Mazur, Monika Pawlik, Jan Abramowicz.

– Od kilku lat, nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym dla placówek ponadgimnazjalnych  „Lekcje z ZUS”. Celem projektu jest kształtowanie świadomości młodzieży o ubezpieczeniach społecznych, nauka zasad solidaryzmu społecznego, a także przekazanie praktycznej wiedzy przyszłym przedsiębiorcom – mówi Pani Wioletta Tokarska - nauczyciel przedsiębiorczości. – Zwieńczeniem nauki było uczestnictwo w Olimpiadzie.

Materiał wideo : https://krakow.tvp.pl/36420450/malopolski-final-olimpiady-zus-o-ubezpieczeniach

Więcej tutaj