Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Czwarta edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii

...

18 listopada 2018r. odbyła się czwarta edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Branżowej I stopnia. Tematyka konkursu to między innymi: geografia, historia, kultura Wielkiej Brytanii. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem, który zawierał 30 pytań otwartych.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami zostali:

I miejsce – Grzegorz Podraza (kl. IBS)

II miejsce – Kamil Moździerz (kl. IBS)

III miejsce – Ewa Wrona (kl. IIIZSZ)

Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Gratulujemy!