W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Konrad Jop Finalistą Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo

...

21 listopada 2019r.  w Budynku Samorządu Studentów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbył się Finał Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo. Finalistą tego konkursu został Konrad Jop uczeń klasy czwartej technikum informatycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach. Gratulujemy!. W nagrodę uczeń wyjedzie w marcu na dwudniową wycieczkę studyjną do Warszawy.

W przerwie konkursu zwiedziliśmy z przewodnikiem najpiękniejsze miejsca Warszawy.

Krzysztof Płaczek