a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

"Infosukces" Jana Abramowicza

...

 

Informujemy, że uczeń naszej szkoły Jan Abramowicz brał udział w ogólnopolskim konkursie informatycznym „Infosukces” organizowanym przez Politechnikę Łódzką.

Głównym celem Konkursu było inspirowanie uczniów do głębszego zainteresowania się informatyką i rozwiązywania problemów nietypowych jak również propagowanie wśród uczniów nowych technik programowania służących rozwojowi logicznego myślenia, oraz nauk ścisłych.

Niestety ze względu na obecną sytuację finał konkursu nie mógł się odbyć. Niemniej gratulujemy naszemu uczniowi sukcesu - awansu do finału. Jan Abramowicz przygotowywał się do konkursu pod opieką merytoryczną nauczyciela geografii i zawodowych przedmiotów informatycznych Arkadiusza Nowaka.

Dyrektor ZSP w Ryglicach oraz Pan Arkadiusz Nowak otrzymali podziękowania od Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej za przygotowanie do VII edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego "InfoSukces".

 

ZOBACZ TAKŻE: