a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Półfinał konkursu “Motorola Science Cup”

...

Dnia 29 września odbył się pierwszy etap konkursu Motorola Science Cup w ramach CENTRUM MISTRZOSTWA INFORMATYCZNEGO w którym wzięli udział uczniowie klasy IV technikum.  Udało im się zakwalifikować do półfinału który odbędzie się w grudniu. Celem konkursu jest popularyzacja Technologii Informacyjnych oraz nauk ścisłych - w szczególności informatyki, logiki, matematyki i fizyki wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce.

Kapitan drużyny: Damian Wiśniowski

Opiekun: Arkadiusz Nowak

Więcej tutaj