a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Wyniki Regionalnego Konkursu Plastycznego pn.: „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”

...

 

Wyniki Regionalnego Konkursu Plastycznego pn.: „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”
Gratulujemy
I miejsce – Aleksandra Jękot kl. IV TIŻ
III miejsca – Dominika Kisiel I TIŻ i Anna Pieniądz II TŻ
Wyróżnienie – Karolina Krzywoń I TŻ
Wszystkie szczegóły tutaj