a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

VII Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

...

13 października 2020 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach odbył się VII Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii przeznaczony dla uczniów klas I-II BS.W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas I-II BS. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce- Martyna Chaim (II BSA)

Kamil Wierzgacz (II BSA)

II miejsce-  Barbara Stojak  (II BSA)

III miejsce-  Dominik Wypych (II BSA)

Wszystkim  uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy:)