a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Udział w konkursie plastycznym pt. „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia” o

...

Uczennice naszej szkoły brały udział w konkursie plastycznym pt. „Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia” organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szeszynach.

Wyniki konkursu są następujące:

Aleksandra Jekot uczennica IV Tiż zajęła zaszczytne I miejsce

III miejsce zajęła Dominika Kisiel uczennica I Tiż

III miejsce zajęła Anna Pieniądz uczennica II Tż

Wyróżnienie otrzymała Karolina Krzywoń uczennica I Tiż

Wszystkim serdecznie gratulujemy.