a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

OLIMPIADA W RAMACH PROJEKTU LEKCJE Z ZUS

...

W dniu 14 grudnia odbyła się olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Organizowana już po raz kolejny w naszej szkole w ramach projektu Lekcje z ZUS. W tym roku wyjątkowo eliminacja odbyły się w formie zdalnej. Tym bardziej gratulujemy uczestnikom.

I miejsce Mateusz Psioda – klasa II TI

II miejsce Jakub Strzępek – klasa II TI

III miejsce Gabriela Krzywoń – klasa II TIŻ Patryk Pater – klasa II TŻ

IV miejsce  Aleksandra Magdziarczyk –klasa II TIŻ Piotr Leszkiewicz – klasa II TIŻ

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów