a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Wyniki konkursu na najlepszą recenzję książki pt. „Moje literackie inspiracje”

...

Konkurs na najlepszą recenzję pt. „Moje literackie inspiracje” został rozstrzygnięty! Celem konkursu było zachęcenie do aktywności twórczej, rozwijanie umiejętności pisarskich oraz promocja czytelnictwa.

Prace, które do nas wpłynęły, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Poziom recenzji zachwycił jury. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za nadesłane recenzje.

Serdecznie gratulujemy Laureatom:

I miejsce – Natalia Kołek

II miejsce – Sylwia Drabik, Patrycja Wajda

III miejsce – Natalia Zakrzewska


Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie.