a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

VIII Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

...

W  listopadzie 2021 w Zespole Szkół Ponadpodstwowych w Ryglicach odbył się VIII Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii przeznaczony dla uczniów klas I-III BS.W konkursie wzięło udział 40 uczniów z klas I-III BS. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce- Paulina Michalik (II BS)

Łukasz Plebanek (III BSG)

II miejsce-  Wojciech Kumięga (II BS)

Jakub Podraza (III BSG)

III miejsce-  Dominik Wypych (III BSA)

Dawid Daniek (III BSA)

Wszystkim  uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy:)