a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

XI Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”

...

 

Dwudziestego dziewiątego marca br. w naszej szkole odbyła się XI edycja Konkursu Języka Angielskiego „English is fun” przeznaczonego dla uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych.

W konkursie wzięło udział 23 uczniów ze szkół z Ryglic, Bistuszowej, Szynwałdu, Jonin oraz Kowalowej.

Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu gramatyki, słownictwa i umiejętności rozumienia tekstu czytanego rozwiązując 45-minutowy test.

Pierwsze miejsce zajęła Nadia Woźniak ze szkoły podstawowej w Szynwałdzie. Drugie miejsce należało do Aleksandry Zając z Ryglic a trzecie miejsce wywalczyła Julia Szczepanik z Bistuszowej.

Uczennica Martyna Usarz ze szkoły w Szynwałdie otrzymała wyróżnienie.

Laureaci dostali atrakcyjne nagrody książkowe oraz gadżety związane z kulturą Wielkiej Brytanii. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy a nauczyciele  podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu oraz za pracę w komisji konkursowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy i zapału do nauki języka angielskiego.

Dziękujemy za przybycie i miłą atmosferę i zapraszamy w przyszłym roku.