a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

...

Finał Eliminacji Powiatowych do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbył się w ZSP w Zakliczynie. Współorganizatorami turnieju był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

7 kwietnia 2022 roku sześć 3. osobowych drużyn zacięcie rywalizowało między sobą w siedmiu różnych konkurencjach: test z przepisów ruchu drogowego, test skrzyżowań, jazda sprawnościowa samochodem, jazda motorowerem po torze przeszkód, przygotowanie motocykla i samochodu od jazdy oraz pomoc przedmedyczna podczas wypadku.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie 3 klasy technikum informatycznego: Gubernat Piotr, Pilarski Patryk oraz Strzępek Jakub. Reprezentanci naszej szkoły zajęli wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Reprezentantom Naszej Szkoły gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.