a

a

II POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

...

 

II POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

pod Honorowym Patronatem
Starosty Tarnowskiego Romana Łucarza
oraz
Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego
Pawła Smolenia

Dyrektor oraz nauczyciele informatyki szkół podstawowychSzanowni Państwo!

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka po raz kolejny zaprasza młodzież szkół podstawowych do udziału w:
II Powiatowym Konkursie Informatycznym,
który odbędzie się 5 maja 2023r. (tj. piątek) o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach, ul. Tarnowska 23.

Konkurs ten jest skierowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych.
Naszym celem jest promowanie uczniów o szczególnych uzdolnieniach informatycznych, popularyzowanie zawodu technik informatyk, motywowanie do twórczej pracy umysłowej, zastosowanie technologii cyfrowej w życiu codziennym.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w konkursie.
Z ramienia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach przedsięwzięcie będzie koordynować P. Krzysztof Płaczek, (Tel. 14 65 41 008), e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach.

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w regulaminie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszelkie zmiany będą zamieszczone na stronie internetowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach pod adresem: www.zspryglice.pl
Prosimy również, jeśli to możliwe o przekazanie uczniom klas ósmych naszej oferty kształcenia na rok szkolny 2023/2024 zamieszczonej w załączniku.
Z poważaniem


Janusz Szczęch
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach


REGULAMIN KONKURSU ORAZ PISMO PRZEWODNIE W ZAŁĄCZNIKU