PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

English is fun 2015

...

W ostatni piątek, 20 marca 2015 r. odbyła się VI edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego "English is fun" organizowanego przez mgr Annę Burgielską-Długosz oraz mgr Magdalenę Obal.

W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć w murach naszej szkoły 18-stu uczniów z gimnazjów z Lubczy, Ołpin, Ryglic oraz Zalasowej, którzy mieli możliwość zaprezentowania i sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu słownictwa, gramatyki i funkcji językowych na teście, a następnie ustnie opisywali ilustrację i odpowiadali na pytania członków komisji. W tym roku gimnazjaliści zaprezentowali jeszcze wyższy poziom wiedzy i umiejętności niż w latach ubiegłych a rywalizacja była wyjątkowo wyrównana.

Pierwsze miejsce zajęła Weronika Pyzik z gimnazjum z Ołpin, II miejsce należało do Justyny Zegar z Ryglic, natomiast III miejsce zajęła Emiliana Siwek także z gimnazjum z Ryglic. Patrycja Kłusek z gimnazjum z Lubczy otrzymała wyróżnienie za prezentację ustną.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe a także rzeczowe- zegar, pudełka i pojemnik na przybory do pisania w bardzo wdzięcznym londyńskim stylu. W tym roku pogoda i humory dopisały, a częściowe zaćmienie słońca ani na chwilę nie zaćmiło młodych, zdolnych umysłów ;-)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich nauczycielom. Gratulujemy wiedzy i umiejętności, zachęcamy do dalszego zgłębiania tajników języka angielskiego i oczywiście zapraszamy za rok!!!

napisała: A. Burgielska-Długosz