a

a

English is fun

...

25 stycznia odbyła się VIII edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego "English is fun" organizowanego przez  mgr Magdalenę Obal oraz mgr Annę Burgielską-Długosz.

W tym roku w konkursie udział wzięli uczniowie z pięciu gimnazjów- Ryglic, Ołpin, Zalasowej, Lubczy oraz Szynwałdu. Zgodnie z założeniami konkursu, uczniowie mieli możliwość zaprezentowania i sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu słownictwa, gramatyki i funkcji językowych na teście, a następnie losowo wybierali temat do prezentacji ustnej. Nauczyciele – organizatorzy, jak i goście zgodnie stwierdzili, iż poziom wiedzy i umiejętności z roku na rok znacznie wzrasta.

Pierwsze miejsce zajęła Aneta Jop-  uczennica z gimnazjum w Szynwałdzie. Drugie miejsce zajął Krystian Kalita, uczeń gimnazjum z Zalasowej, natomiast III miejsce Julia Mącior- gimnazjum w Szynwałdzie. Magdalena Niemiec z gimnazjum w Lubczy otrzymała wyróżnienie.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe a także rzeczowe- torby, zegary. 

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom. Gratulujemy wiedzy i umiejętności, zachęcamy do czerpania jeszcze większej przyjemności z uczenia się języka angielskiego i serdecznie zapraszamy za rok.