a

a

Technologie IT i cyberbezpieczeństwo

...

Szanowni Państwo!

Technikum informatyczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka po raz kolejny zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych (2,3 klasy) i podstawowych (7 klasy) do udziału w:

X Międzygimnazjalnym Konkursie Informatycznym ph. „Technologie IT i cyberbezpieczeństwo”,

który odbędzie się 13 marca 2018r. (tj. wtorek) o godz. 9:30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach, ul. Tarnowska 23 w pracowniach komputerowych.

Konkurs ten jest skierowany w szczególności do uczniów klas trzecich gimnazjum.

Naszym celem jest promowanie uczniów o szczególnych uzdolnieniach informatycznych, popularyzowanie zawodu technik informatyk, motywowanie do twórczej pracy umysłowej, zastosowanie technologii cyfrowej w życiu codziennym.

W przerwie etapu finałowego przewidziany jest poczęstunek oraz wykład uczniów technikum informatycznego w Ryglicach nt. „Cyberbezpieczeństwa”.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w konkursie.

Z ramienia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach przedsięwzięcie będzie koordynować P. Krzysztof Płaczek, (Tel. 14 65 41 008) nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach.

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w regulaminie na stronie www.konkursryglice.pl

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (drukarka laserowa, zestaw słuchawkowy dla graczy, atrakcyjny wizualnie zestaw głośnikowy). Dla każdego uczestnika dyplom uczestnictwa wydany przez Organizatora oraz możliwość udziału w międzynarodowym kursie CISCO zorganizowanym przez ZSP w Ryglicach.

Wszelkie zmiany będą zamieszczone na stronie konkursowej pod adresem:  www.konkursryglice.pl

Terminy

 • Termin rejestracji Uczestników – rejestracja na stronie www.konkursryglice.pl: od 3.01.2018 r. (środa) do 31.01.2018 r. (środa)
 • Konkurs przeprowadzony będzie w 2 etapach:
  • I etap (szkolny w Gimnazjum): od 1 lutego do 9 marca 2018 r. w godzinach od 9.00
   do 14.00
   (każda szkoła wybiera sobie sama dowolny termin i godzinę z w/w zakresu –  wymagana pracownia komputerowa z dostępem do internetu). Opiekun wpisuje tą informację w formularzu rejestracyjnym.
  • II etap (międzyszkolny): wtorek, 13 marca 2018 r. o godz: 9.30.
 • Podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się w dniu II etapu.

Technikum Informatyczne

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
ul. Tarnowska 23
33-160 Ryglice
tel. (14) 654 10 08
tel./fax (14) 654 10 08
Sekretariat:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Administrator Konkursu: mgr inż. Krzysztof Płaczek
Pytania na adres email:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Internetowa strona konkursowa: www.konkursryglice.pl