ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Jan Abramowicz w II etapie Olimpiady Cyfrowej

...

Miło nam poinformować, że Jan Abramowicz, uczeń klasy III Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Cyfrowej.

Wzięło w nim udział 2 584 uczniów i uczennic z 300 szkół w całej Polsce.  Naszemu uczniowi jako jedynemu z Powiatu Tarnowskiego udało się zakwalifikować do etapu okręgowego. Olimpiada Cyfrowa to ministerialna olimpiada szkolna sprawdzająca kompetencje cyfrowe uczniów, organizowana od roku szkolnego 2016/2017 przez fundację Nowoczesna Polska, przy współpracy merytorycznej z Collegium Civitas. Olimpiada jest finansowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.