ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

WARSZTATY Z TOM-GASTem

...

Dzisiejsze warsztaty były nagrodą za wygrany ogólnopolski konkurs gastronomiczny dla nauczycieli, w którym odział wzięła Pani Stanisława Zelek. Wzięło w nich udzial 30 uczniów z technikum żywienia. Prowadził je Pan Robert Głyda - szef kuchni i doradca kulinarny, któremu serdecznie dziękujemy za fantastycznie przekazaną wiedzę, umiejętności i dzielenie się z nami swoja pasją. Mamy nadzieję że to nie było nasze ostatnie spotkanie, ale dobry początek kolejnych ciekawych warsztatów. Więcej tutaj