ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Kurs obsługi kasy fiskalnej

...

Trzy ośmioosobowe grupy czyli w sumie 24 uczniów ukończyło kurs obsługi kasy fiskalnej realizowany w ramach projektu Modernizacja kształcenia Zawodowego w Małopolsce. Kurs taki przygotowuje do pracy na stanowisku sprzedawcy/kasjera fakturzysty. Celem szkolenia było zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznych umiejętności potrzebnych do pracy na stanowisku handlowym. Założeniem szkolenia było przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu podstawowych czynności wykonywanych przez każdego sprzedawcę, fakturowania, raportów i rozliczeń kasowych, prowadzenia sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych, a także wielu przydatnych wskazówek z dotyczących organizacji stanowiska handlowego.