a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

GRA DLA PRZYSZŁOŚCI - PLANOWANIE KARIERY

...

W dniu 27 września   w naszej szkole przeprowadzona została wyjątkowo pożyteczna lekcja z podstaw przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego przez przedstawicieli

Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów

Wydziałowej Indywidualnej Ścieżki 
Edukacyjnej - "WISE"

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Poprzez prowadzoną  grę młodzież dowiedziała się jak planować karierę zawodową.
Poniżej zamieszczone są niezbędne materiały

Link do folderu ze zdjęciami: