a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS CARVINGU

...

 

Zakończył się kurs carvingu realizowany w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II"
Carving to sztuka rzeźbienia w warzywach i owocach, która powstała w Azji i u nas cieszy się coraz większą popularnością. Z warzyw i owców można wyrzeźbić prawdziwe dzieła sztuki, ale można też przygotować przygotować proste dekoracje naszych codziennych potraw, dań i półmisków.
Młodzież z technikum żywienia i usług gastronomicznych doskonaliła swoje umiejętności pod okiem pani Marii Mikrut