a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS ANIMATORA CZASU WOLNEGO

...

 

10 osobowa grupa uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych ukończyła kurs animatora czasu wolnego. Co prawda nie jest on bezpośrednio związany z gastronomią, ale jest to ciekawy sposób na sport, zabawę, a może nawet na pracę poprzez animację zabaw dla dzieci i dorosłych. W ramach kursu młodzież uczyła się autoprezentacji, animacji czasu wolnego z wykorzystaniem muzyki, chusty, liny, przygotowywali figurki z balonów, gry planszowe, poznawali tajniki malowania twarzy.
Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, ponieważ był to czas nie tylko na naukę, ale również na zabawę.