a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS KELNERSKI Z FLAMBIROWANIEM

...

Za nami kolejny kurs, kolejne nowe umiejętności i kwalifikacje. Tym razem doskonaliliśmy się z zakresu obsługi konsumenta na  kursie kelnerskim. Poznawaliśmy tajniki obsługi konsumenta - dobór zastawy, zasady profesjonalnej obsługi oraz nauczyliśmy się flambirowania czyli bardzo efektownego sposobu przyrządzania i serwowania dań.
Ten kurs podobnie jak inne trwające realizowane są w naszej szkole realizowany był w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II"