PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

JEM KOLOROWO… ŻYJĘ ZDROWO

...

JEM KOLOROWO… ŻYJĘ ZDROWO - pod takim hasłem  6 listopada w naszej szkole miała miejsce prelekcja na temat zdrowego odżywiania. Elementy zdrowego odżywiania wpisują się w program profilaktyczny „Europejski Kodeks Walki z Rakiem”,  w którym uczestniczy nasza szkoła. Młodzież klasy pierwszej technikum gastronomicznego pod opieką Pani Stanisławy Zelek przygotowała prezentację i przedstawiła model zdrowego odżywiania, zasady, które warto wprowadzić do swojej diety i produkty, których bezwzględnie należy unikać.
Dekoracją było serce w kształcie jabłka symbolizujące zdrowie, a na zakończenie każdy mógł zabrać ze sobą smaczny soczysty owoc.