Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Przepis na sukces

...

 

Dnia 19 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne w ramach realizacji projektu ,,Przepis na sukces", które poprowadził pan Bartłomiej Krakowiak oraz pan Jakub ,,Anatom'' Nowak.
Goście podzielili się z uczestnikami spotkania faktami ze swego życia, opowiadając o walce z uzależniani, o braku wsparcia ze strony rodziny oraz negatywnych wzorcach zachowań, które doprowadziły ich egzystencję do ruiny. Opowiedzieli także, jak postanowili walczyć o siebie i co pomogło im odmienić życie i osiągnąć cel. Ostatnim punktem programu był koncert Anatoma, który wykonał utwory o treści profilaktycznej. Spotkanie bardzo spodobało się uczestnikom.