PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Na spotkaniu 29 kolejki Orange Ekstraklasy

...

W sobotę 2 kwietnia 2016r. kilkunastoosobowa uczniowska „ekspedycja” z ZSP w Ryglicach udała się na spotkanie 29 kolejki Orange Ekstraklasy do Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica Bruk-Bet mierzyła się z Koroną Kielce. Stawką meczu był awans do pierwszej ósemki ligi, którego nie udało się ostatecznie osiągnąć popularnym Słonikom, gdyż ulegli gościom 0:1.

Rywalizujące zespoły może nie wzniosły się na wyżyny umiejętności, ale wycieczka i tak się udała – przy pięknej, słonecznej pogodzie śliczny, kameralny stadion i znakomicie przygotowana murawa robią spore wrażenie.

Obecność klubu z kilkusetosobowej wsi w elicie polskiej piłki nożnej to wyraźny sygnał, że konsekwentna praca nad swoimi umiejętnościami w obojętnej dziedzinie może dać szansę na ciekawe życie i nietuzinkową karierę zawodową nawet, jeśli pochodzi się z zupełnie anonimowego miejsca.