Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora

...

 

Dnia 07.02. 2018 r.  odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP w Ryglicach. Udział wzięli gimnazjaliści z: Ryglic, Lubczy, Zalasowej i Ołpin. Poszczególne mecze piłki nożnej rozegrane pomiędzy drużynami wzbudzały olbrzymie emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Rywalizacja była bardzo wyrównana i na wysokim poziomie. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej. Królem strzelców został Jakub Zalas, a najlepszym bramkarzem Jakub Liszka uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej.