a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Nowy Mistrz ZSP w Ryglicach w piłce nożnej halowej – III BSG !!!

...

 

We wtorek 17 maja 2022 r. odbyły się Mistrzostwa ZSP w Ryglicach
w piłce nożnej halowej.
W dwóch grupach rywalizowało 8 zespołów klasowych, a nad właściwym przebiegiem spotkań czuwał arbiter Mateusz Zbrożek.

Rywalizacja była zacięta, poziom gry różnorodny, jednak ostatecznie do finału awansowały dwie klasy III – BSG oraz Ti. W nim po twardej walce zwycięstwo odniosła klasa III BSG i ona została Mistrzem ZSP w Ryglicach.

Nowy Mistrz naszej szkoły zagrał w składzie: Kacper Kozioł, Kacper Nakielny, Sebastian Kozioł, Kacper Świeca, Marcin Mosoń, Marcin Żywiec i Michał Rąpała.

Gratulacje dla całego zespołu!

Mistrzostwa ZSP w Ryglicach w futsalu (17.05.2022)

GRUPA A:                                                                                                                          GRUPA B:

1) III BSG                                                                                                                            1) III TŻ

2) I TIŻ                                                                                                                                2) II BS

3) III TIŻ                                                                                                                             3) II TIŻ

4) III TI                                                                                                                                4) III BSP

TERMINARZ I TABELE:

GRUPA A:                                                                                                                          GRUPA B:

III TI – III BSG 0-2                                                                                                            III TŻ – II BS 0:3

III BSG – III TIŻ 0:0                                                                                                          II BS – II TIŻ 0:1

III TIŻ – I TIŻ 3:0                                                                                                              II TIŻ – III BSP 2:0

I TIŻ – III TI 0:5                                                                                                                 III BSP – III TŻ 3:1

III TI – III TIŻ 2:1                                                                                                              III TŻ – II TIŻ 0:4

III BSG – I TI 7:0                                                                                                               II BS – III BSP 0:2

1. III BSG PÓŁF. 1-4                                                                                                        1. II TIŻ   PÓŁF. 1-4

2. III TI     PÓŁF. 1-4                                                                                                       2. III BSP PÓŁF. 1-4

3. III TIŻ                                                                                                                              3. II BS

4. I TI                                                                                                                                   4. III TŻ

PÓŁFINAŁY

1A III BSG – 2B III BSP 1:1, karne 6:5

2A III TI – 1B II TIŻ 3:0

MECZ O 3 MIEJSCE

III BSP – II TIŻ 0-2

FINAŁ

III BSG – III TI 2:0

Tabela zawodów:

1. III BSG

2. III TI

3. II TIŻ

4. III BSP

5. III TIŻ

6. II BS

7. III TŻ

8. I TIŻ