a

a

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej ⚽

...

 

Klasa 4 Ti mistrzem ZSP w Ryglicach w roku szkolnym 2022/23!

W środę 25 stycznia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa ZSP w Ryglicach w halowej piłce nożnej. Do rozgrywek przystąpiło 9 drużyn klasowych, które zostały rozlosowane do rywalizacji w 2 grupach. Po twardej i emocjonującej walce mistrzem ZSP w Ryglicach w roku szkolnym 2022/23 została klasa 4 Ti, a kolejne miejsca zajęły 1 BS, 3 BS i 1 Tiż. Bardzo wyrównane były zwłaszcza obydwa mecze półfinałowe, w których rywalizowały 4 Ti z 3 BS oraz 1 BS z 1 Tiż, a które zakończyły się minimalnymi zwycięstwami finalistów.

Najlepszym oczywiście należą się brawa, ale gratulujemy wszystkim tym, którzy zgłosili się do rozgrywek i chcieli sprawdzić się we wspólnej rywalizacji z kolegami
z innych klas.