ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

W finale Licealiady powiatu tarnowskiego w piłce koszykowej

...

12.12.2018 r. drużyna dziewcząt brała udział w Finale Licealiady powiatu tarnowskiego w piłce koszykowej. Zawody rozgrywane były w Wojniczu. Po zaciętej walce dziewczyny zajęły bardzo dobre, czwarte miejsce. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn. Wielkie brawa dla ekipy ZSP Ryglice.

Skład: Małgorzata Wojtaszowicz (II BS), Patrycja Dybel (IIBS), Justyna Stepek (II Tż), Carolina Martinez (II Tż), Monika Król (II Tż), Natalia Galas (IV Tż), Anna Mazur (III Tż), Martyna Wiśniowska (I Tż).