a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

XII Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich w ZSP w Ryglicach

...

W środę 7 października nasza szkoła wzięła udział w XII Europejskim Tygodniu Sportu Dla Wszystkich. Jest to akcja, której celem jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, bo „sport kluczem do zdrowia” jak głosi hasło przewodnie tegorocznej edycji.

Idea to zatem szczytna i wartościowa, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy koronawirus atakuje szczególnie tych, którzy z aktywnością ruchową są na bakier.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Prof. Czesława Majorka w Ryglicach postanowił więc przyłączyć się do tej akcji pod inspirującym tytułem „Apetyt na zdrowie”, który nasi uczniowie zrealizowali poprzez udział w rajdzie pieszym na trasie Ryglice – Zalasowa. W jego trakcie pogoda i humory dopisywały, a cel został osiągnięty, bo dystans i tempo rajdu wycisnęły z uczestników przysłowiowe „siódme poty”.