a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Finał powiatowy w drużynowych biegach przełajowych

...

W tegorocznym finale powiatowym w drużynowych biegach przełajowych na dystansie 1200 metrów w Siedliskach reprezentacja męska naszej szkoły zajęła 5 miejsce.

Skład: Belka Simone, Kozioł Kacper, Kacper Zabawa, Mateusz Sabat, Damian Kumięga, Sebastian Kozioł.