ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Kolejny medal dla ZSP w Ryglicach!

...

W piątek 18.11.2016 roku w Tuchowie odbył się Powiatowy Finał w Piłce Ręcznej chłopców, w którym bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna ZSP w Ryglicach. Chłopcy po ofiarnej grze wywalczyli 3 miejsce w powiecie tarnowskim, a zrobili to w składzie: A. Tuman, S. Banach, K. Chwał, O. Chwał, A. Nowak, M. Błoński, J. Magdziarczyk, K. Sikorski oraz D. Zduń. Cały zespół spisał się na medal, ale szczególne słowa uznania należą się jego liderom -bramkarzowi A. Tumanowi, rozgrywającemu K. Chwałowi oraz kołowemu J. Magdziarczykowi. Brawo!