Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

ZSP w Ryglicach tuż poza podium w finale powiatowym w piłce ręcznej!

...

W czwartek 31 stycznia w Tuchowie odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców. Zespół z Ryglic po dobrej grze awansował z trudnej grupy do rozgrywek finałowych. Ostatecznie nie udało się jednak stanąć na podium, ale gra chłopaków naprawdę mogła się podobać. Występ chłopców wywołał pozytywny oddźwięk, a spośród dobrze grającego zespołu szczególnie wyróżnili się znakomicie broniący Arek Tuman i kapitan zespołu Jarek Magdziarczyk.

Skład czwartej drużyny w powiecie: Gilski Bartłomiej, Nowak Michał, Słota Paweł, Szczepański Dominik, Kamień Michał, Magdziarczyk Jarosław, Rojek Artur, Żywiec Dawid, Nalepa Mateusz, Chwał Oskar i Tuman Arkadiusz.