Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

...

 

7 stycznia w CKZiU w Tuchowie odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt. Po emocjonującej grze, drużyna z ZSP Ryglice zajęła trzecie miejsce. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn, rozgrywki toczono systemem każdy z każdym. Gratulacje!

Skład drużyny: Justyna Stepek, Carolina Martinez, Monika Król, Anita Ciszczoń, Anna Mazur, Natalia Galas, Małgorzata Wojtaszowicz, Patrycja Dybel, Martyna Wiśniowska, Izabela Wojtanowska, Justyna Dąbrowska, Emilia Kos